Vítejte na nových webových stránkách…

Vážení občané,

v sobotu 25.04. jsme  zprovoznili SD města ve standardních termínech, tedy pondělí, středa, sobota. Po několika týdenní uzavírce (vládní opatření), jsme SD otevřeli v dopoledních hodinách. Nejprve pro všechny co zůstali doma a měli tak čas na jarní úklid, abychom následně otevřeli i pro ty co dopoledne nemohou.

Cílem těchto dopoledních termínů bylo zmírnění náporu občanů na SD města, vzniklém několika týdenním nuceným uzavřením. Dokonce jsme pro občany jako jediní v kraji připravili rezervační systém nadefinovaný tak, aby se na SD nemuseli potkávat a nečekali ve frontách jako u ,,konkurenčních“ sběrových dvorů, které danou situaci podcenili a čelili tak enormnímu náporu občanů, čekajících v dlouhých frontách.

Vše tedy bylo tvořeno citlivě s ohledem na Vaše zdraví. Bohužel hned první sobota ukázala, že někteří občané mají s registrací stále potíže a i přes fakt, že aktuální informace SD jsou na stránkách města, technických služeb, informace proběhla i přes mobilní rozhlas a vše bylo a je stále vyvěšeno na plakátovacích plochách, se dožadovali vstupu do sběrového dvora bez registrace s mylným odůvodněním, že na stránkách města není o registraci ani zmínka. Byla, jen si stačilo přečíst aktualitu o ,,navrácení standardních časů“ celou a nejen headline. Celá situace je smutnější o to, že dotyční nezaregistrovaní si své rozčarování vybíjeli na obsluze SD.  V této těžké době, kdy se všichni zaměstnanci TS snaží svou obětavou činností pomáhat nad rámec svého primárního zrodu v koronavirové situaci pro a za zdraví všech občanů. Je smutné vidět, že pro kus domácí hroudy je solidarita a slušné chování především jen jakýmsi aprílovým klišé.

Děkuji všem, co vzali objednávkový systém za svůj a přistupují k odpadům zodpovědně.

Děkuji za kladné ohlasy, i já si myslím, že je fajn přijet do SD s vědomím, že nebudu čekat dlouhé minuty ve frontě a nemusím se s nikým v této době přetahovat o kontejner. 

Pro ty co nechtějí, neumí nebo se nemohou objednat přes internet volejte na tel. 326362188, rádi Vás zaregistrujeme osobně.

Jedno staré indiánské pravidlo říká, že ,,Můžeš přivést koně k vodě, ale pít už musí sám.

Přeji všem krásné nadcházející dny.

Cekota Antonín ml. (ředitel)

Technické služby města Benátky nad Jizerou 

Jedna odpověď na “Vítejte na nových webových stránkách…”

  1. Zdravím, tohle je komentář.
    Chcete-li začít se schvalováním, úpravami a mazáním komentářů, pak si prohlédněte sekci Komentáře na nástěnce.
    Profilové obrázky komentujících vám přináší služba Gravatar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.